Promocja! LISTWA PRZYSUFITOWA, LISTWY ŚCIENNE, C394 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA OZDOBNA, LISTWA PRZYSUFITOWA LED, gzymsy Zobacz większe

Listwy przysufitowe C394 Orac Decor to wszechstronne modele sztukaterii dekoracyjnej o wielu możliwościach zastosowań. C394 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe gładkie idealne do nowoczesnych, współczesnych i modernistycznych wnętrz. Gzymsy o symbolu C394 Orac są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. C394 Orac montowana na ścianie po przez klej montażowy FDP500 Orac Decor.

C394 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

LISTWA C394    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaLuxxus
Wysokość9,5 cm.
Długość200 cm.
Szerokość3,1 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł

119,25 zł brutto  /szt.

-7%

128,23 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

C394 Orac Decor - Listwy przysufitowe - Steps - Orio Tonini

Listwy podsufitowe o symbolu C394 Orac Decor to mniejszych rozmiarów dekoracja o oryginalnym, nowoczesnym kształcie. C394 Orac Decor to listwa przysufitowa uniwersalna o wielu możliwościach. Listwy przysufitowe jak C394 Orac Decor to profil gładki, bez zdobień z wzorem schodkowym. C394 Orac Decor posiada wymiary 200 x 9,5 x 3,1 cm. Listwy sufitowe producenta Orac Decor C394 wykonane zostały z odpornych materiałów o nazwie Purotouch, które łączą w sobie twardość i łatwość obróbki. Listwy sufitowe dekoracyjne C394 Orac Decor to eleganckie modele które zasłonią niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem, a także stylowo ozdobią aranżowane pomieszczenie. Wnętrze z taką sztukaterią dekoracyjną staje się wspaniałą wizytówką dla właściciela. Gzymsy o symbolu C394 Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporne, łatwe w montażu i z możliwością pomalowania farbą. Listwy przysufitowe można malować na dowolny kolor farbą taką jak do ścian. Kolor możemy dopasować tak aby był spójny z projektem i podążał za obecnymi trendami modowymi. Model C394 Orac Decor zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem dając dodatkową efektowną dekorację w pomieszczeniu. Gzymsy C394 Orac Decor można montować na wiele sposobów np. jako listwy oświetleniowe ścienne lub sufitowe czy maskownice karniszy. Listwa przysufitowa dekoracyjna C394 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Gzymsy sufitowe C394 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń.

Montaż - listew przysufitowych Orac Decor

Listwy przysufitowe montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy przysufitowe łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie

Opinie

Napisz opinię

C394 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

C394 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

Listwy przysufitowe C394 Orac Decor to wszechstronne modele sztukaterii dekoracyjnej o wielu możliwościach zastosowań. C394 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe gładkie idealne do nowoczesnych, współczesnych i modernistycznych wnętrz. Gzymsy o symbolu C394 Orac są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. C394 Orac montowana na ścianie po przez klej montażowy FDP500 Orac Decor.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania